Tech-Protect QI15W-A42 Składana bezprzewodowa ładowarka MagSafe 3 w 1 - gwiezdna szarość
Numer produktu:3010867
DOSTĘPNOŚĆ:W magazynie
1 szt.:
CENA W CLUB TRENDY  - DOŁĄCZ ZA DARMO
Wybierz kolor
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to
Only 3 left in stock!
Opis
Opinii
  • Tech-Protect QI15W-A42 Składana ładowarka bezprzewodowa MagSafe 3 w 1 - 15 W
    Kluczowe cechy:
    - Szybkie ładowanie bezprzewodowe: Dostarcza do 15 W dla smartfonów, 3 W dla Apple Watch i 5 W dla AirPods, zapewniając szybkie i wydajne ładowanie.
    Specyfikacja:
    - Prąd wejściowy USB-C: 5V/3A, 9V/3A
    - Wyjście smartfona: 15W
    - Wyjście zegarka: 2.5W
    - Wyjście słuchawkowe: 5W
    - Modułowa konstrukcja
    - Funkcja jednoczesnego zasilania trzech urządzeń
    - Funkcja zasilania każdego urządzenia osobno
    - Magnetyczne, mocne połączenie
    Idealne przykłady zastosowania:
    Dlaczego warto kupić ten produkt:
    Interesujące fakty na temat jego typu:
    Pakiet zawiera:
    - 1x Tech-Protect QI15W-A42 3-w-1 składana bezprzewodowa ładowarka MagSafe
    - 1x Kabel Tech-Protect USB-C / USB-C - 1m
    Opakowanie: Euroblister
    EAN: 5906302380169
    Powiązane kategorie: Akcesoria do telefonów, Ładowarka indukcyjna
Stan produktu
Refabrykowany
Posiada 2-letnią gwarancję.
Obsługa telefoniczna:
Rabat 7%: